На Міжгірщині укріплюють береги річки перед асфальтуванням автодороги до високогірного села

У с.Стригальня, що входить до Міжгірської селищної ради, підрядник почав відновлювати берегоукріплення гірської річки Стригальня. Роботи, згідно з проектом, мають бути виконані перед прокладенням асфальтового покриття в ході капітального ремонту дороги районного значення «Міжгір’я – Стригальня».
– Востаннє цю дорогу ремонтували після катастрофічного паводка 1998 року, – повідомляє Геннадій Москаль. – Тоді вода зруйнувала дорожнє покриття й повністю заблокувала проїзд до села. Після паводка проїзд відновили тільки зі щебеневим покриттям. А в ході теперішнього ремонту, після відновлення берегоукріплень, тут встелять суцільний асфальт. До речі, з цим високогірним селом донедавна не було ніякого телефонного зв’язку. Укртелеком своєї лінії не мав, а мобільний зв’язок відсутній через високогірний ландшафт. Кабель Укртелекому протягнули в Стригальню тільки минулого року, а капітальний ремонт дороги стане ще одним кроком для подальшого розвитку села.